Rada Europy - "Brak obowiązku szczepienia!"

  • 03.02.2021, 21:30
  • Źródło: www.theirishsentinel.com
Rada Europy - "Brak obowiązku szczepienia!" www.wiadomości.onet.pl Rada Europy
Nikt nie może być dyskryminowany za brak szczepienia.
Doskonałe wiadomości od Rady Europy (RE), wiodącej na świecie organizacji zajmującej się prawami człowieka. Jest organem zarządzającym Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Jak wiemy, Rada Europy jest odrębna i oddzielona od UE. 47 krajów, w tym wszystkie państwa członkowskie UE, są umawiającymi się stronami Rady Europy i Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (EKPC). To doskonała wiadomość dla osób zaniepokojonych obowiązkowymi lub przymusowymi szczepieniami lub dyskryminacją ze względu na status szczepień

27 stycznia przegłosowano rezolucję Rady Europy, która zakazuje państwom członkowskim wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusowi lub  wykorzystywania szczepienia do dyskryminacji pracowników lub kogokolwiek, kto nie zostanie zaszczepiony.

Oto tekst wyodrębniony w określonych punktach i pełna rozdzielczość w oryginalnym i oryginalnym linku.
7.3 dotyczące zapewnienia wysokiej akceptacji szczepionek:
7.3.1 zapewnienia, że ​​obywatele są poinformowani, że szczepienia NIE są obowiązkowe i że nikt nie jest naciskany politycznie, społecznie lub w inny sposób, aby się zaszczepić, jeśli nie chcą tego zrobić samodzielnie;
7.3.2 zadbać o to, aby nikt nie był dyskryminowany za brak szczepienia, z powodu potencjalnego zagrożenia dla zdrowia lub z powodu braku chęci szczepienia;
7.3 w odniesieniu do gwarancji wysokiej akceptacji szczepionki: 7.3.1 zagwarantować, że obywatele zostaną poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest naciskany politycznie, społecznie lub w żaden inny sposób, aby się zaszczepić, jeśli tego nie chcesz;
7.3.2 zadbać o to, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepienia, z powodu możliwego zagrożenia zdrowia lub braku chęci szczepienia.

Zachęcamy do sprawdzenia całości zapisu rezolucji nr Rezolucja 2361 (2021)

Źródło: www.theirishsentinel.com

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PB
PB 22.03.2021, 21:57
Czy można sie nie zgodzic na test PCR ?
Piotr dutek
Piotr dutek 18.03.2021, 17:35
Mamy pawo literalne do wolnego wyboru.brawo
anawa
anawa 11.03.2021, 17:44
Na ogromne szczęście nie wszyscy poupadali na głowy. Cieszę się, że mieszkam w Europie. Tzw. szczepionki mRNA najnowszej generacji, do których należą "szczepionki" przeciw covidowe bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjenta i tym samym zmieniają indywidualny materiał genetyczny. Jest to zatem manipulacja genetyczna, która była już zakazana i wcześniej uznawana za przestępstwo. Nie wiem jeszcze czy rosyjskie szczepionki należą też do tej samej grupy.
anowi
anowi 21.03.2021, 20:11
szczepionki rosyjskie sa robione jak za dawnych czasów jak wszystkie inne produkowane do tej pory
alicja
alicja 05.03.2021, 18:09
Ktoś pamięta ten filmik jak Jaś fasola znieczulił swojego dentystę może pora na taki czyn
Eliasz93
Eliasz93 03.03.2021, 19:14
Bardzo dobry artykuł. To mi się podoba. Tak powinno być. :-)
bmm
bmm 19.02.2021, 12:06
Przed przymuszaniem do eksperymentów leczniczych i badawczych chroni też Ustawa o zawodzie lekarza i dentysty tj. Dz.U.Poz.1291
Anioł
Anioł 23.02.2021, 14:27
16 lipca 2020 wprowadzono zmiany , czy tam coś nowego jest zawartego , albo coś nie uległo zmianie ?
babcia
babcia 18.02.2021, 13:12
Przed przymusem eksperymentów medycznych chroni nas kodeks norymberski i karta praw człowieka. Trzeba walczyć o swoje zdrowie i życie, oraz innych w tym wspierać. Razem damy radę się obronić.
Gosia
Gosia 13.02.2021, 21:09
to jest tyle samo warte jak obecne przepisy, że każdy ma prawo prowadzić działalność gospodarczą a ograniczyć to może stan wyjątkowy.... i stanu wyjątkowego nie ma a niektórzy nie mogą prowadzić swej działalności a dlaczego....bo tak się przyśniło adasiowi czy mateuszkowi.....i przepisy jedno a życie drugie......powiem tak z szubrawcą można podpisywać wszelkie umowy ale gwarancji że jej dotrzyma nie ma żadnej
Puśka
Puśka 12.02.2021, 16:20
Do niczego nie zmuszają yhm. Ujmę to tak" kto chce dalej chodzić do pracy to ma się zaszczepić jeśli nie to drzwi stoją otworem" - cytat przełożonej w pracy u koleżanki.
Jerzy
Jerzy 05.03.2021, 19:36
Ha ha, łaskę robi? A do tego niezgodnie z prawem... Nieniemalna pisioryna 😄
babcia
babcia 18.02.2021, 13:14
Zagrozić sądem, a w razie konieczności groźbę spełnić.
gość
gość 15.02.2021, 10:49
a przełożona nie słyszała o "przekroczenie kompetencji"
Kazik
Kazik 06.02.2021, 21:50
Nareszcie odrobina normalności, przy tej całej nagonce medialnej...
FRANC
FRANC 06.02.2021, 10:25
Co innego mówią a co innego robią. Skąd my to znamy...
Daro
Daro 06.02.2021, 09:01
Ściema jak wszystko co mówia. Jedno przeczy drugiemu przecież jest pandemia i wielkie zagrozenie wymarcia ogromnej populacji ludzi a tu nagle taka decyzja? To znaczy ze to wszystko czym nas dotąd karmiki to jedna wiekka ściema
babcia
babcia 18.02.2021, 13:29
Wirus strachu i wywłaszania możemy przerwać, coraz lepiej nam idzie.
Wirus covid możemy wyleczyć, jak każdy z którym sobie radzimy. Amantadyna-OptimusPrzemyśl.
Eksperymentom medycznym z preparatem nanogenetyki nie musimy się poddawać, chroni nas Konwencja norymberska i Trybunał Praw Człowieka.
gość
gość 15.02.2021, 10:48
Po co się karmisz goownem?? Gdzie ta pandemia? Czyzby w ciągu 1 roku powstało wokół ciebie 30 % pustostanów?! Rozejrzyj się dookoła! Nie słuchaj! Włącz samodzielne myslenie!
kikulek
kikulek 12.02.2021, 11:46
Przecież chodzi o to by jak najwięcej zmarło Po to ten wirus wypuszczono
fly